Выберите язык

З 29 по 30 серпня 2015 року у мальовничому містечку Коростень, що знаходиться на Поліссі, в Житомирській області відбудеться перший відкритий міжнародний фестиваль патріотичної пісні та поезії під назвою «Загартовані вогнем».

Фестиваль патріотичної пісні та поезії «Загартовані вогнем»

Ініціатором проведення цього фестивалю став заступник командира взводу батальйону «Донбас» Ігор Чайковський (за позивним «Артист»).

Місце проведення фестивалю в 2015 році: Україна, Житомирська область, місто Коростень, міський парк відпочинку імені Островського.

В рамках фестивалю буде проведено конкурс на кращі патріотичні вірші та пісні. Організатори обіцяють грошові винагороди:

  • за 1 місце в розмірі 5 000 грн.,
  • за 2 місце — 3 000 грн.,
  • за 3 місце — 2 000 грн.

Крім того, будуть додаткові призи: Приз гладяцьких симпатій та Дебют фестивалю.

Фестиваль патріотичної пісні та поезії «Загартовані вогнем» проподиться як конкурсний захід в два тури. В першому турі в перший день будуть проводитись відбіркові прослуховування (творчі майстерні), а в другому турі буде проведений конкурсний концерт.

Взяти участь в конкурсі можна написавши патріотичний вірш (класика або сучасна поезія) або пісню (народна або сучасна). Текст вірша або пісні на конкурсі в першому турі всім конкурсантам потрібно представити обов’язково в двох примірниках.

Детальніше про заходи, організаторів та почесних гостей даного фестивалю читайте на офіційних сторінках фестивалю в інтернеті.