Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Індекс

Населений пункт

Регіон

Область

20320

Іванівка

Уманський

Черкаська

20321

Берестовець

Уманський

Черкаська

20322

Краснопілка

Уманський

Черкаська

20323

Кочубеївка

Уманський

Черкаська

20324

Родниківка

Уманський

Черкаська

20325

Городецьке

Уманський

Черкаська

20330

Старі Бабани

Уманський

Черкаська

20331

Косенівка

Уманський

Черкаська

20332

Дмитрушки

Уманський

Черкаська

20333

Пугачівка

Уманський

Черкаська

20334

Танське

Уманський

Черкаська

20335

Доброводи

Уманський

Черкаська

20336

Аполянка

Уманський

Черкаська

20340

Паланка

Уманський

Черкаська

20341

Кочержинці

Уманський

Черкаська

20342

Полянецьке

Уманський

Черкаська

20343

Громи

Уманський

Черкаська

20344

Томашівка

Уманський

Черкаська

20345

Максимівка

Уманський

Черкаська

20346

Шарин

Уманський

Черкаська

20350

Гродзеве

Уманський

Черкаська

20351

Бабанка

Уманський

Черкаська

20351

Свинарка

Уманський

Черкаська

20352

Собківка

Уманський

Черкаська

20353

Заячківка

Уманський

Черкаська

20353

Сушківка

Уманський

Черкаська

20354

Степківка

Уманський

Черкаська

20355

Оксанина

Уманський

Черкаська

20356

Гереженівка

Уманський

Черкаська

20360

Коржова

Уманський

Черкаська

20361

Ятранівка

Уманський

Черкаська

20361

Ятранівка

Уманський

Черкаська

20362

Вільшана Слобідка

Уманський

Черкаська

20362

Вільшанка

Уманський

Черкаська

20362

Дубова

Уманський

Черкаська

20362

Коржовий Кут

Уманський

Черкаська

20363

Острівець

Уманський

Черкаська

20363

Рогова

Уманський

Черкаська

20370

Черповоди

Уманський

Черкаська

20371

Фурманка

Уманський

Черкаська

20372

Юрківка

Уманський

Черкаська

20373

Антонівка

Уманський

Черкаська

20373

Посухівка

Уманський

Черкаська

20375

Умань

Уманський

Черкаська

20380

Коржова Слобідка

Уманський

Черкаська

20380

Текуча

Уманський

Черкаська

20381

Рижавка

Уманський

Черкаська

20382

Ладижинка

Уманський

Черкаська

20383

Городниця

Уманський

Черкаська

20384

Затишок

Уманський

Черкаська

20384

Колодисте

Уманський

Черкаська

20384

Політвідділовець

Уманський

Черкаська

20392

Піківець

Уманський

Черкаська

20400

Тальне

Тальнівський

Черкаська

20404

Тарасівка

Тальнівський

Черкаська

20409

Здобуток Жовтня

Тальнівський

Черкаська

20410

Лісове

Тальнівський

Черкаська

20411

Шаулиха

Тальнівський

Черкаська

20412

Кобиляки

Тальнівський

Черкаська

20412

Онопріївка

Тальнівський

Черкаська

20412

Павлівка Друга

Тальнівський

Черкаська

20413

Папужинці

Тальнівський

Черкаська

20414

Веселий Кут

Тальнівський

Черкаська

20415

Лащова

Тальнівський

Черкаська

20416

Романівка

Тальнівський

Черкаська

20420

Заліське

Тальнівський

Черкаська

20421

Гуляйка

Тальнівський

Черкаська

20421

Кобринове

Тальнівський

Черкаська

20422

Антонівка

Тальнівський

Черкаська

20422

Кобринова Гребля

Тальнівський

Черкаська

20423

Добрянка

Тальнівський

Черкаська

20423

Нова Павлівка

Тальнівський

Черкаська

20423

Соколівочка

Тальнівський

Черкаська

20423

Степне

Тальнівський

Черкаська

20424

Червоне

Тальнівський

Черкаська

20430

Поташ

Тальнівський

Черкаська

20431

Гордашівка

Тальнівський

Черкаська

20432

Мошурів

Тальнівський

Черкаська

20433

Білашки

Тальнівський

Черкаська

20433

Левада

Тальнівський

Черкаська

20434

Тальянки

Тальнівський

Черкаська

20435

Легедзине

Тальнівський

Черкаська

20440

Глибочок

Тальнівський

Черкаська

20441

Довгеньке

Тальнівський

Черкаська

20441

Корсунка

Тальнівський

Черкаська

20442

Майданецьке

Тальнівський

Черкаська

20443

Зеленьків

Тальнівський

Черкаська

20444

Вишнопіль

Тальнівський

Черкаська

20450

Колодисте

Тальнівський

Черкаська

20451

Криві Коліна

Тальнівський

Черкаська

20452

Чеснопіль

Тальнівський

Черкаська

20453

Лоташеве

Тальнівський

Черкаська

20453

Піщана

Тальнівський

Черкаська

20454

Павлівка Перша

Тальнівський

Черкаська

20500

Катеринопіль

Катеринопільський

Черкаська

20504

Шостакове

Катеринопільський

Черкаська

20505

Єрки

Катеринопільський

Черкаська

20506

Новоселиця

Катеринопільський

Черкаська

20507

Розсохуватка

Катеринопільський

Черкаська

20510

Вікнине

Катеринопільський

Черкаська

20511

Радчиха

Катеринопільський

Черкаська

20512

Новоукраїнка

Катеринопільський

Черкаська

20512

Ромейкове

Катеринопільський

Черкаська

20513

Киселівка

Катеринопільський

Черкаська

20514

Ступичне

Катеринопільський

Черкаська

20515

Кайтанівка

Катеринопільський

Черкаська

20516

Вербовець

Катеринопільський

Черкаська

20520

Гуляйполе

Катеринопільський

Черкаська

20521

Бродецьке

Катеринопільський

Черкаська

20522

Луківка

Катеринопільський

Черкаська

20522

Пальчик

Катеринопільський

Черкаська

20523

Ямпіль

Катеринопільський

Черкаська

20530

Гончариха

Катеринопільський

Черкаська

20531

Петраківка

Катеринопільський

Черкаська

20531

Стійкове

Катеринопільський

Черкаська

20532

Лисича Балка

Катеринопільський

Черкаська

20533

Кобилянка

Катеринопільський

Черкаська

20533

Потоки

Катеринопільський

Черкаська

20540

Любисток

Катеринопільський

Черкаська

20540

Мокра Калигірка

Катеринопільський

Черкаська

20543

Суха Калигірка

Катеринопільський

Черкаська

20544

Єлизаветка

Катеринопільський

Черкаська

20545

Ярошівка

Катеринопільський

Черкаська

20602

Шпола

Шполянський

Черкаська

20603

Шпола

Шполянський

Черкаська

20610

Бурти

Шполянський

Черкаська

20611

Станіславчик

Шполянський

Черкаська

20612

Надточаївка

Шполянський

Черкаська

20613

Терешки

Шполянський

Черкаська

20613

ХОВКІВКА

Шполянський

Черкаська

20614

Сердегівка

Шполянський

Черкаська

20615

Сигнаївка

Шполянський

Черкаська

20620

Топильна

Шполянський

Черкаська

20621

Кам'януватка

Шполянський

Черкаська

20621

Лозуватка

Шполянський

Черкаська

20622

Капустине

Шполянський

Черкаська

20623

Георгіевка

Шполянський

Черкаська

20623

Іскрене

Шполянський

Черкаська

20624

Васильків

Шполянський

Черкаська

20625

Скотареве

Шполянський

Черкаська

20631

Матусів

Шполянський

Черкаська

20632

Матусів

Шполянський

Черкаська

20633

Мар'янівка

Шполянський

Черкаська

20634

Лебедин

Шполянський

Черкаська

20635

Лебедин

Шполянський

Черкаська

20637

Журавка

Шполянський

Черкаська

20640

Кримки

Шполянський

Черкаська

20641

Водяне

Шполянський

Черкаська

20642

Кавунівка

Шполянський

Черкаська

20643

Товмач

Шполянський

Черкаська

20644

Соболівка

Шполянський

Черкаська

20650

Лип'янка

Шполянський

Черкаська

20650

МЕЖИГІРКА

Шполянський

Черкаська

20651

Нечаєве

Шполянський

Черкаська

20652

Маслове

Шполянський

Черкаська

20653

Антонівка

Шполянський

Черкаська

20653

Глиняна  Балка

Шполянський

Черкаська

20653

КОРОТИНЕ

Шполянський

Черкаська

20654

НОВА ЯРОСЛАВКА

Шполянський

Черкаська

20654

Ярославка

Шполянський

Черкаська

20655

Веселий Кут

Шполянський

Черкаська

20655

Витязеве

Шполянський

Черкаська

20655

КОЗАЧАНИ

Шполянський

Черкаська

20700

Сміла

Смілянський

Черкаська

20701

Ірдинівка

Смілянський

Черкаська

20702

Сміла

Смілянський

Черкаська

20703

Сміла

Смілянський

Черкаська

20704

Сміла

Смілянський

Черкаська

20705

Сміла

Смілянський

Черкаська

20706

Сміла

Смілянський

Черкаська

20707

Сміла

Смілянський

Черкаська

20708

Сміла

Смілянський

Черкаська

20709

Сміла

Смілянський

Черкаська

20720

Мале Старосілля

Смілянський

Черкаська

20721

Балаклія

Смілянський

Черкаська

20722

Балаклія

Смілянський

Черкаська

20723

Теклине

Смілянський

Черкаська

20724

Костянтинівка

Смілянський

Черкаська

20726

Вовківка

Смілянський

Черкаська

20726

Ротмістрівка

Смілянський

Черкаська

20727

Ленінське

Смілянський

Черкаська

20727

Носачів

Смілянський

Черкаська

20728

Мельниківка

Смілянський

Черкаська

20730

Мала Смілянка

Смілянський

Черкаська

20731

Холоднянське

Смілянський

Черкаська

20732

Миколаївка

Смілянський

Черкаська

20733

Тернівка

Смілянський

Черкаська

20734

Ковалиха

Смілянський

Черкаська

20735

Попівка

Смілянський

Черкаська

20735

Червоне

Смілянський

Черкаська

20736

Санжариха

Смілянський

Черкаська

20740

Голов'ятине

Смілянський

Черкаська

20740

Гуляйгородок

Смілянський

Черкаська

20740

Малий Бузуків

Смілянський

Черкаська

20741

Сунки

Смілянський

Черкаська

20742

Залевки

Смілянський

Черкаська

20743

Плескачівка

Смілянський

Черкаська

20744

Шевченка

Смілянський

Черкаська

20745

Велика Яблунівка

Смілянський

Черкаська

20746

Березняки

Смілянський

Черкаська

20750

Куцівка

Смілянський

Черкаська

20751

Степок

Смілянський

Черкаська

20751

Ташлик

Смілянський

Черкаська

20752

Самгородок

Смілянський

Черкаська

20753

Сердюківка

Смілянський

Черкаська

20754

Макіївка

Смілянський

Черкаська

20755

Буда-Макіївка

Смілянський

Черкаська

20756

Богунове

Смілянський

Черкаська

20756

Пастирське

Смілянський

Черкаська

20761

Будки

Смілянський

Черкаська

20762

Плоске

Смілянський

Черкаська

20800

Кам'янка

Кам'янський

Черкаська

20810

Грушківка

Кам'янський

Черкаська

20811

Ребедайлівка

Кам'янський

Черкаська

20812

Пляківка

Кам'янський

Черкаська

20812

Ревівка

Кам'янський

Черкаська

20813

Косарі

Кам'янський

Черкаська

20814

Юрчиха

Кам'янський

Черкаська

20815

Тимошівка

Кам'янський

Черкаська

20820

Грекове

Кам'янський

Черкаська

20820

Лубенці

Кам'янський

Черкаська

20821

Куликівка

Кам'янський

Черкаська

20822

Жаботин

Кам'янський

Черкаська

20822

Сокирне

Кам'янський

Черкаська

20822

Флярківка

Кам'янський

Черкаська

20824

Райгород

Кам'янський

Черкаська

20824

Ярове

Кам'янський

Черкаська

20825

Михайлівка

Кам'янський

Черкаська

20825

Петрівське

Кам'янський

Черкаська

20830

Лузанівка

Кам'янський

Черкаська

20831

Катеринівка

Кам'янський

Черкаська

20832

Богданівське

Кам'янський

Черкаська

20832

Олянине

Кам'янський

Черкаська

20832

Радиванівка

Кам'янський

Черкаська

20833

Коханівка

Кам'янський

Черкаська

20840

Копійчана

Кам'янський

Черкаська

20840

Лебедівка

Кам'янський

Черкаська

20841

Вербівка

Кам'янський

Черкаська

20841

Калинівка

Кам'янський

Черкаська

20842

Телепине

Кам'янський

Черкаська

20843

Баландине

Кам'янський

Черкаська

20901

Чернече

Чигиринський

Черкаська

20901

Чигирин

Чигиринський

Черкаська

20910

Рацеве

Чигиринський

Черкаська

20911

Вітове

Чигиринський

Черкаська

20914

Стецівка

Чигиринський

Черкаська

20915

Галаганівка

Чигиринський

Черкаська

20920

Топилівка

Чигиринський

Черкаська

20921

Боровиця

Чигиринський

Черкаська

20922

Трушівці

Чигиринський

Черкаська

20923

Худоліївка

Чигиринський

Черкаська

20924

Тіньки

Чигиринський

Черкаська

20925

Красносілля

Чигиринський

Черкаська

20925

Погорільці

Чигиринський

Черкаська

20925

Розсошинці

Чигиринський

Черкаська

20930

Медведівка

Чигиринський

Черкаська

20931

Деменці

Чигиринський

Черкаська

20931

Зам'ятниця

Чигиринський

Черкаська

20932

Івківці

Чигиринський

Черкаська

20933

Буда

Чигиринський

Черкаська

20933

Мельники

Чигиринський

Черкаська

20934

Новоселиця

Чигиринський

Черкаська

20934

Чмирівка

Чигиринський

Черкаська

20935

Полуднівка

Чигиринський

Черкаська

20935

Рублівка

Чигиринський

Черкаська

20936

Головківка

Чигиринський

Черкаська

20940

Суботів

Чигиринський

Черкаська

20941

Матвіївка

Чигиринський

Черкаська

20941

Скаржинка

Чигиринський

Черкаська

20942

Бурякове

Чигиринський

Черкаська

20942

Вдовичине

Чигиринський

Черкаська

20942

Гненне

Чигиринський

Черкаська

20942

Іванівка

Чигиринський

Черкаська

20943

Вершаці

Чигиринський

Черкаська

20943

Кудашеве

Чигиринський

Черкаська

20943

Тарасо-Григорівка

Чигиринський

Черкаська

Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter