Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Індекс

Населений пункт

Регіон

Область

21007

Каноницьке

Барський

Вінницька

22000

Вербівка

Хмільницький

Вінницька

22000

Вугли

Хмільницький

Вінницька

22000

Крутнів

Хмільницький

Вінницька

22000

Хмільник

Хмільницький

Вінницька

22002

Хмільник

Хмільницький

Вінницька

22003

Хмільник

Хмільницький

Вінницька

22008

Лелітка

Хмільницький

Вінницька

22009

Соколова

Хмільницький

Вінницька

22010

Лисогірка

Хмільницький

Вінницька

22010

Мар'янівка

Хмільницький

Вінницька

22010

Ч. Володимирівка

Хмільницький

Вінницька

22011

Нова Сулківка

Хмільницький

Вінницька

22011

Скаржинці

Хмільницький

Вінницька

22011

Сулківка

Хмільницький

Вінницька

22013

Торчин

Хмільницький

Вінницька

22014

Держанівка

Хмільницький

Вінницька

22014

Софіївка

Хмільницький

Вінницька

22014

Терешпіль

Хмільницький

Вінницька

22014

Українське

Хмільницький

Вінницька

22015

Качанівка

Хмільницький

Вінницька

22016

Семки

Хмільницький

Вінницька

22020

Лип'ятин

Хмільницький

Вінницька

22020

Чеснівка

Хмільницький

Вінницька

22021

Морозівка

Хмільницький

Вінницька

22022

Сальниця

Хмільницький

Вінницька

22023

Петриківці

Хмільницький

Вінницька

22023

Сміла

Хмільницький

Вінницька

22024

Подорожна

Хмільницький

Вінницька

22026

Клітенка

Хмільницький

Вінницька

22026

Кропивна

Хмільницький

Вінницька

22026

Ступник

Хмільницький

Вінницька

22030

Маркуші

Хмільницький

Вінницька

22030

Митенці

Хмільницький

Вінницька

22031

Рибченці

Хмільницький

Вінницька

22032

Пагурці

Хмільницький

Вінницька

22032

Уланів

Хмільницький

Вінницька

22034

Воронівці

Хмільницький

Вінницька

22036

Зозулинці

Хмільницький

Вінницька

22036

Пустовійти

Хмільницький

Вінницька

22037

Чернятинці

Хмільницький

Вінницька

22040

Великий Остріжок

Хмільницький

Вінницька

22040

Тараски

Хмільницький

Вінницька

22040

Чепелі

Хмільницький

Вінницька

22041

Вишенька

Хмільницький

Вінницька

22041

Малий Остріжок

Хмільницький

Вінницька

22041

Слобода Кустовецька

Хмільницький

Вінницька

22041

Червоний степ

Хмільницький

Вінницька

22042

Крижанівка

Хмільницький

Вінницька

22042

Осична

Хмільницький

Вінницька

22044

Рогинці

Хмільницький

Вінницька

22045

Лозна

Хмільницький

Вінницька

22045

Хутір Пролетарський

Хмільницький

Вінницька

22046

Хутори-Кривошиїнецькі

Хмільницький

Вінницька

22050

Жданівка

Хмільницький

Вінницька

22050

Ольгіно

Хмільницький

Вінницька

22051

Дубрівка

Хмільницький

Вінницька

22052

Березна

Хмільницький

Вінницька

22052

Крупин

Хмільницький

Вінницька

22052

Чудинівці

Хмільницький

Вінницька

22053

Куманівці

Хмільницький

Вінницька

22053

Кушелівка

Хмільницький

Вінницька

22054

Лозова

Хмільницький

Вінницька

22054

Педоси

Хмільницький

Вінницька

22055

Гулі

Хмільницький

Вінницька

22055

Думенки

Хмільницький

Вінницька

22060

Великий Митник

Хмільницький

Вінницька

22061

Малий Митник

Хмільницький

Вінницька

22062

Будків

Хмільницький

Вінницька

22063

Філіопіль

Хмільницький

Вінницька

22064

Голодьки

Хмільницький

Вінницька

22065

Широка  Гребля

Хмільницький

Вінницька

22066

Порик

Хмільницький

Вінницька

22067

Томашпіль

Хмільницький

Вінницька

22068

Курилівка

Хмільницький

Вінницька

22070

Сербанівка

Хмільницький

Вінницька

22070

Сьомаки

Хмільницький

Вінницька

22071

Білий Рукав

Хмільницький

Вінницька

22072

Колибабинці

Хмільницький

Вінницька

22073

Кривошиї

Хмільницький

Вінницька

22081

Кустівці

Хмільницький

Вінницька

22082

Гнатівка

Хмільницький

Вінницька

22083

Воробіївка

Хмільницький

Вінницька

22084

Гута станція

Хмільницький

Вінницька

22100

Іванківці

Козятинський

Вінницька

22100

Козятин

Козятинський

Вінницька

22100

Козятин

Козятинський

Вінницька

22101

Козятин

Козятинський

Вінницька

22109

Козятин

Козятинський

Вінницька

22109

Куманівка

Козятинський

Вінницька

22110

Мала Клітинка

Козятинський

Вінницька

22110

Поличинці

Козятинський

Вінницька

22112

Листопадівка

Козятинський

Вінницька

22112

Тернівка

Козятинський

Вінницька

22112

Юрівка

Козятинський

Вінницька

22113

Вовчинець

Козятинський

Вінницька

22113

Дубина

Козятинський

Вінницька

22113

Катеринівка

Козятинський

Вінницька

22114

Безіменне

Козятинський

Вінницька

22114

молодіжне

Козятинський

Вінницька

22114

Молотківці

Козятинський

Вінницька

22114

Хліборобне

Козятинський

Вінницька

22114

Чернички

Козятинський

Вінницька

22115

Бродецьке

Козятинський

Вінницька

22116

Жежелів

Козятинський

Вінницька

22120

Білопілля

Козятинський

Вінницька

22120

Селище

Козятинський

Вінницька

22121

Кашперівка

Козятинський

Вінницька

22122

Держанівка

Козятинський

Вінницька

22122

Панасівка

Козятинський

Вінницька

22122

Пузирки

Козятинський

Вінницька

22123

Гурівці

Козятинський

Вінницька

22123

Непедівка

Козятинський

Вінницька

22125

Велике

Козятинський

Вінницька

22125

Верболози

Козятинський

Вінницька

22125

Вернигородок

Козятинський

Вінницька

22130

Глухівці

Козятинський

Вінницька

22131

Залізничне

Козятинський

Вінницька

22132

Пляхова

Козятинський

Вінницька

22132

Садове

Козятинський

Вінницька

22133

Комсомольське

Козятинський

Вінницька

22133

Марківці

Козятинський

Вінницька

22133

Медведівка

Козятинський

Вінницька

22133

Мшанець

Козятинський

Вінницька

22134

Немиренці

Козятинський

Вінницька

22134

Перемога

Козятинський

Вінницька

22134

Туча

Козятинський

Вінницька

22140

Сестринівка

Козятинський

Вінницька

22141

Махаринці

Козятинський

Вінницька

22142

Королівка

Козятинський

Вінницька

22142

Сокілець

Козятинський

Вінницька

22143

Титусівка

Козятинський

Вінницька

22144

Пиковець

Козятинський

Вінницька

22144

Пустоха

Козятинський

Вінницька

22145

Сигнал

Козятинський

Вінницька

22146

Кордишівка

Козятинський

Вінницька

22146

Прушанка

Козятинський

Вінницька

22150

Блажіївка

Козятинський

Вінницька

22150

Дубові Махаринці

Козятинський

Вінницька

22150

Журбинці

Козятинський

Вінницька

22153

Рубанка

Козятинський

Вінницька

22153

Флоріанівка

Козятинський

Вінницька

22154

Йосипівка

Козятинський

Вінницька

22154

Малишівка

Козятинський

Вінницька

22155

Вікторівка

Козятинський

Вінницька

22155

Воскодавинці

Козятинський

Вінницька

22155

Зозулинці

Козятинський

Вінницька

22155

Сошанське

Козятинський

Вінницька

22160

Великий Степ

Козятинський

Вінницька

22160

Лопатин

Козятинський

Вінницька

22160

Миколаївка

Козятинський

Вінницька

22162

Михайлин

Козятинський

Вінницька

22162

Широка Гребля

Козятинський

Вінницька

22163

Софіївка

Калинівський

Вінницька

22163

Збараж

Козятинський

Вінницька

22163

Коритувата

Козятинський

Вінницька

22163

Красне

Козятинський

Вінницька

22163

Лозівка

Козятинський

Вінницька

22163

Самгородок

Козятинський

Вінницька

22164

Вівсяники

Козятинський

Вінницька

22164

Муховата

Козятинський

Вінницька

22200

Погребище

Погребищенський

Вінницька

22209

Малинки

Погребищенський

Вінницька

22209

Педоси

Погребищенський

Вінницька

22210

Ширмівка

Погребищенський

Вінницька

22211

Свитинці

Погребищенський

Вінницька

22212

Старостинці

Погребищенський

Вінницька

22213

Ліщинці

Погребищенський

Вінницька

22214

Станилівка

Погребищенський

Вінницька

22215

Білашки

Погребищенський

Вінницька

22215

Вишнівка

Погребищенський

Вінницька

22215

Смаржинці

Погребищенський

Вінницька

22216

Гопчиця

Погребищенський

Вінницька

22220

Морозівка

Погребищенський

Вінницька

22221

Бухни

Погребищенський

Вінницька

22222

Сніжна

Погребищенський

Вінницька

22223

Бурківці

Погребищенський

Вінницька

22223

Новофастів

Погребищенський

Вінницька

22223

Соколівка

Погребищенський

Вінницька

22224

Бабинці

Погребищенський

Вінницька

22230

Жовтневе

Погребищенський

Вінницька

22230

Саражинці

Погребищенський

Вінницька

22230

Юнашки

Погребищенський

Вінницька

22231

Бистрик

Погребищенський

Вінницька

22232

Дзюньків

Погребищенський

Вінницька

22232

Обозівка

Погребищенський

Вінницька

22233

Борщагівка

Погребищенський

Вінницька

22234

Скибинці

Погребищенський

Вінницька

22235

Збаржівка

Погребищенський

Вінницька

22235

Травневе

Погребищенський

Вінницька

22236

Довгалівка

Погребищенський

Вінницька

22240

Черемошне

Погребищенський

Вінницька

22242

Веселівка

Погребищенський

Вінницька

22242

Кулешів

Погребищенський

Вінницька

22242

Степанки

Погребищенський

Вінницька

22242

Талалаї

Погребищенський

Вінницька

22243

Левківка

Погребищенський

Вінницька

22244

Ординці

Погребищенський

Вінницька

22245

Булаї

Погребищенський

Вінницька

22245

Чапаєвка

Погребищенський

Вінницька

22246

Григорівка

Погребищенський

Вінницька

22246

Мончин

Погребищенський

Вінницька

22247

Сопин

Погребищенський

Вінницька

22250

Васильківці

Погребищенський

Вінницька

22250

Спичинці

Погребищенський

Вінницька

22252

Плисків

Погребищенський

Вінницька

22252

Філютка

Погребищенський

Вінницька

22253

Очеретня

Погребищенський

Вінницька

22254

Довжок

Погребищенський

Вінницька

22255

Андрушівка

Погребищенський

Вінницька

22255

Паріївка

Погребищенський

Вінницька

22260

Павлівка

Погребищенський

Вінницька

22261

Адамівка

Погребищенський

Вінницька

22262

Погребище Перше

Погребищенський

Вінницька

22263

Барвінкове

Погребищенський

Вінницька

22263

Розкопане

Погребищенський

Вінницька

22271

Погребище Друге станція

Погребищенський

Вінницька

22291

Іваньки

Погребищенський

Вінницька

22291

Соснівка

Погребищенський

Вінницька

22292

Богатир

Погребищенський

Вінницька

22292

Задорожнє

Погребищенський

Вінницька

22292

Круподеринці

Погребищенський

Вінницька

22292

Озерна

Погребищенський

Вінницька

22300

Білозірка

Літинський

Вінницька

22300

Літин

Літинський

Вінницька

22307

Селище

Літинський

Вінницька

22308

Садове

Літинський

Вінницька

22311

Іванівці

Літинський

Вінницька

22311

Лука

Літинський

Вінницька

22311

Осічок

Літинський

Вінницька

22311

Теси

Літинський

Вінницька

22312

Лисогірка

Літинський

Вінницька

22312

Медведівка

Літинський

Вінницька

22312

Шевченко

Літинський

Вінницька

22313

Кожухів

Літинський

Вінницька

22313

Красносілка

Літинський

Вінницька

22313

Лісне

Літинський

Вінницька

22320

Матяшівка, селище

Літинський

Вінницька

22320

Уладівка

Літинський

Вінницька

22321

Іванопіль

Літинський

Вінницька

22321

Майдан-Бобрик

Літинський

Вінницька

22321

Пиківська  Слобідка

Літинський

Вінницька

22325

Журавне

Літинський

Вінницька

22326

Олександрівка

Літинський

Вінницька

22330

Кам"янка

Літинський

Вінницька

22330

Осолинка

Літинський

Вінницька

22331

Миколаївка

Літинський

Вінницька

22332

Івча

Літинський

Вінницька

22332

Трибухи

Літинський

Вінницька

22333

Бруслинів

Літинський

Вінницька

22334

Вербівка

Літинський

Вінницька

22335

Новоселиця

Літинський

Вінницька

22336

Бруслинівка

Літинський

Вінницька

22336

Пеньківка

Літинський

Вінницька

22336

Супрунів

Літинський

Вінницька

Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter