Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Індекс

Населений пункт

Регіон

Область

23612

Бортники

Тульчинський

Вінницька

23613

Торків

Тульчинський

Вінницька

23614

Винокурня

Тульчинський

Вінницька

23614

Кленове

Тульчинський

Вінницька

23614

Соснівка

Тульчинський

Вінницька

23614

Шпиків

Тульчинський

Вінницька

23614

Шпиківка

Тульчинський

Вінницька

23615

Бурдії

Тульчинський

Вінницька

23615

Левківці

Тульчинський

Вінницька

23620

Станіславка

Тульчинський

Вінницька

23620

Юрківка

Тульчинський

Вінницька

23621

Сільниця

Тульчинський

Вінницька

23622

Каліновка

Тульчинський

Вінницька

23622

Шура-Копіівська

Тульчинський

Вінницька

23623

Гуральня

Тульчинський

Вінницька

23623

Копіївка

Тульчинський

Вінницька

23623

Щурі

Тульчинський

Вінницька

23624

Зарічне

Тульчинський

Вінницька

23630

Тарасівка

Тульчинський

Вінницька

23631

Крищинці

Тульчинський

Вінницька

23632

Холодівка

Тульчинський

Вінницька

23633

Маньківка

Тульчинський

Вінницька

23633

Михайлівка

Тульчинський

Вінницька

23641

Журавлівка

Тульчинський

Вінницька

23642

Маяки

Тульчинський

Вінницька

23643

Пестеля

Тульчинський

Вінницька

23643

Суворовське

Тульчинський

Вінницька

23644

Тиманівка

Тульчинський

Вінницька

23650

Дранка

Тульчинський

Вінницька

23650

Одаї

Тульчинський

Вінницька

23652

Кирнасівка

Тульчинський

Вінницька

23653

Кирнасівка

Тульчинський

Вінницька

23653

Маркове

Тульчинський

Вінницька

23655

Ганнопіль

Тульчинський

Вінницька

23660

Гути

Тульчинський

Вінницька

23660

Клебань

Тульчинський

Вінницька

23660

Федьківка

Тульчинський

Вінницька

23662

Богданівка

Тульчинський

Вінницька

23662

Ульянівка

Тульчинський

Вінницька

23664

Василівка

Тульчинський

Вінницька

23664

Заозерне

Тульчинський

Вінницька

23700

Гайсин

Гайсинський

Вінницька

23700

Кочурів

Гайсинський

Вінницька

23700

Лісна Поляна

Гайсинський

Вінницька

23700

Млинки

Гайсинський

Вінницька

23710

Носівці

Гайсинський

Вінницька

23711

Косанове

Гайсинський

Вінницька

23711

Трубочка

Гайсинський

Вінницька

23712

Кузьминці

Гайсинський

Вінницька

23712

Щурівці

Гайсинський

Вінницька

23713

Кунка

Гайсинський

Вінницька

23714

Куна

Гайсинський

Вінницька

23715

Крутогорб

Гайсинський

Вінницька

23716

Мар'янівка

Гайсинський

Вінницька

23720

Мітлинці

Гайсинський

Вінницька

23721

Шура-Мітлинецька

Гайсинський

Вінницька

23722

Бондурі

Гайсинський

Вінницька

23722

Шура-бондурівська

Гайсинський

Вінницька

23723

Семирічка

Гайсинський

Вінницька

23723

Хороша

Гайсинський

Вінницька

23724

Гунча

Гайсинський

Вінницька

23725

Карбівка

Гайсинський

Вінницька

23726

Кисляк

Гайсинський

Вінницька

23730

Нараївка

Гайсинський

Вінницька

23731

Гранів

Гайсинський

Вінницька

23732

Михайлівка

Гайсинський

Вінницька

23733

Краснопілка

Гайсинський

Вінницька

23734

Митків

Гайсинський

Вінницька

23734

Степове

Гайсинський

Вінницька

23735

Чечелівка

Гайсинський

Вінницька

23736

Рахнівка

Гайсинський

Вінницька

23740

Ярмолинці

Гайсинський

Вінницька

23742

Харпачка

Гайсинський

Вінницька

23743

Степашки

Гайсинський

Вінницька

23744

Бубнівка

Гайсинський

Вінницька

23744

Дмитренки

Гайсинський

Вінницька

23744

Новоселівка

Гайсинський

Вінницька

23745

Ладижинські Хутори

Гайсинський

Вінницька

23746

Губник

Гайсинський

Вінницька

23746

Губник, селище

Гайсинський

Вінницька

23750

Жерденівка

Гайсинський

Вінницька

23751

Зятківці

Гайсинський

Вінницька

23752

Зятківці, селище

Гайсинський

Вінницька

23753

Бережне

Гайсинський

Вінницька

23753

Кущинці

Гайсинський

Вінницька

23754

Гнатівка

Гайсинський

Вінницька

23755

Кіблич

Гайсинський

Вінницька

23755

Огіївка

Гайсинський

Вінницька

23756

Грузьке

Гайсинський

Вінницька

23761

Мелешків

Гайсинський

Вінницька

23791

Адамівка

Гайсинський

Вінницька

23791

Заріччя

Гайсинський

Вінницька

23792

Бур"яни

Гайсинський

Вінницька

23792

Розівка

Гайсинський

Вінницька

23792

Тимар

Гайсинський

Вінницька

23794

Борсуки

Гайсинський

Вінницька

23794

Слобода-Тишкывська

Гайсинський

Вінницька

23794

Тарасівка

Гайсинський

Вінницька

23794

Тишківка

Гайсинський

Вінницька

23795

Басаличівка

Гайсинський

Вінницька

23795

Карбівське,селище

Гайсинський

Вінницька

23795

Павлівка

Гайсинський

Вінницька

23795

Сокільці

Гайсинський

Вінницька

23800

Теплик

Теплицький

Вінницька

23806

Залужжя

Теплицький

Вінницька

23807

Розкошівка

Теплицький

Вінницька

23807

Стражгород

Теплицький

Вінницька

23810

Дубина

Теплицький

Вінницька

23810

Кивачівка

Теплицький

Вінницька

23810

Цвіліхівка

Теплицький

Вінницька

23811

Тополівка

Теплицький

Вінницька

23812

Іванів

Теплицький

Вінницька

23812

Комарівка

Теплицький

Вінницька

23812

Шевченківка

Теплицький

Вінницька

23813

Станція розкошівка

Теплицький

Вінницька

23814

Важне

Теплицький

Вінницька

23814

Кублич

Теплицький

Вінницька

23814

Степанівка

Теплицький

Вінницька

23815

Марківка

Теплицький

Вінницька

23816

Карабелівка

Теплицький

Вінницька

23820

Дукля

Теплицький

Вінницька

23820

Соболівка

Теплицький

Вінницька

23821

Антонівка

Теплицький

Вінницька

23822

Шиманівка

Теплицький

Вінницька

23823

Велика Мочулка

Теплицький

Вінницька

23823

Панчишине

Теплицький

Вінницька

23823

Шевченково

Теплицький

Вінницька

23824

Брідок

Теплицький

Вінницька

23825

Побірка

Теплицький

Вінницька

23830

Петрашівка

Теплицький

Вінницька

23831

Метанівка

Теплицький

Вінницька

23832

Завадівка

Теплицький

Вінницька

23833

Орлівка

Теплицький

Вінницька

23834

Мала  Мочулка

Теплицький

Вінницька

23835

Мишарівка

Теплицький

Вінницька

23840

Бджільна

Теплицький

Вінницька

23840

Червона долина

Теплицький

Вінницька

23841

Лозовата

Теплицький

Вінницька

23841

Пологи

Теплицький

Вінницька

23842

Ленінка

Теплицький

Вінницька

23842

Сокиряни

Теплицький

Вінницька

23843

Саша

Теплицький

Вінницька

23844

Костюківка

Теплицький

Вінницька

23850

Веселівка

Теплицький

Вінницька

23851

Кам"янки

Теплицький

Вінницька

23851

Кожухівка

Теплицький

Вінницька

23851

Росоша

Теплицький

Вінницька

23853

Удич

Теплицький

Вінницька

23853

Червоний кут

Теплицький

Вінницька

23854

Кизими

Теплицький

Вінницька

23854

Погоріла

Теплицький

Вінницька

23971

Рахни

Гайсинський

Вінницька

24000

Могилів-Подільський

Могилів-Подільський

Вінницька

24000

Одая

Могилів-Подільський

Вінницька

24000

Сонячне

Могилів-Подільський

Вінницька

24001

Могилів-Подільський

Могилів-Подільський

Вінницька

24002

Могилів-Подільський

Могилів-Подільський

Вінницька

24004

Могилів-Подільський

Могилів-Подільський

Вінницька

24006

Немія

Могилів-Подільський

Вінницька

24010

Жеребилівка

Могилів-Подільський

Вінницька

24010

Іракліївка

Могилів-Подільський

Вінницька

24011

Кукавка

Могилів-Подільський

Вінницька

24013

Ломазів

Могилів-Подільський

Вінницька

24013

Нижчий Ольчедаїв

Могилів-Подільський

Вінницька

24014

Серебринці

Могилів-Подільський

Вінницька

24015

Грабарівка

Могилів-Подільський

Вінницька

24016

Слобода-Яришівська

Могилів-Подільський

Вінницька

24016

Яструбна

Могилів-Подільський

Вінницька

24020

Бернашівка

Могилів-Подільський

Вінницька

24020

Хоньківці

Могилів-Подільський

Вінницька

24021

Козлів

Могилів-Подільський

Вінницька

24022

Липчани

Могилів-Подільський

Вінницька

24023

Нагоряни

Могилів-Подільський

Вінницька

24024

Яришів

Могилів-Подільський

Вінницька

24025

Лядова

Могилів-Подільський

Вінницька

24026

Серебрія

Могилів-Подільський

Вінницька

24027

Кремінне

Могилів-Подільський

Вінницька

24030

Тропове

Могилів-Подільський

Вінницька

24031

Сугаки

Могилів-Подільський

Вінницька

24032

Вендичани

Могилів-Подільський

Вінницька

24032

Тарасівка

Могилів-Подільський

Вінницька

24033

Борщівці

Могилів-Подільський

Вінницька

24033

Новонікольськ

Могилів-Подільський

Вінницька

24034

Кричанівка

Могилів-Подільський

Вінницька

24035

Сліди

Могилів-Подільський

Вінницька

24040

Юрківці

Могилів-Подільський

Вінницька

24041

Озаринці

Могилів-Подільський

Вінницька

24041

Підлісне

Могилів-Подільський

Вінницька

24042

Конева

Могилів-Подільський

Вінницька

24042

Садова

Могилів-Подільський

Вінницька

24043

Воєводчинці

Могилів-Подільський

Вінницька

24043

Коштуля,селище

Могилів-Подільський

Вінницька

24044

Сказивці

Могилів-Подільський

Вінницька

24045

Карпівка

Могилів-Подільський

Вінницька

24046

Матеївка

Могилів-Подільський

Вінницька

24046

Пилипи

Могилів-Подільський

Вінницька

24050

Грушка

Могилів-Подільський

Вінницька

24051

Слобода-Шлишковецька

Могилів-Подільський

Вінницька

24052

Бронниця

Могилів-Подільський

Вінницька

24052

Григорівка

Могилів-Подільський

Вінницька

24052

Криштофівка,селище

Могилів-Подільський

Вінницька

24052

Нова григорівка,селище

Могилів-Подільський

Вінницька

24053

Оленівка

Могилів-Подільський

Вінницька

24054

Бандишівка

Могилів-Подільський

Вінницька

24060

Суботівка

Могилів-Подільський

Вінницька

24061

Садківці

Могилів-Подільський

Вінницька

24062

Яруга

Могилів-Подільський

Вінницька

24063

Івонівка

Могилів-Подільський

Вінницька

24063

Мервинці

Могилів-Подільський

Вінницька

24094

Вільне

Могилів-Подільський

Вінницька

24094

Петрівка

Могилів-Подільський

Вінницька

24094

Садки

Могилів-Подільський

Вінницька

24094

Шлишківці

Могилів-Подільський

Вінницька

24100

Абрамівська Долина

Чернівецький

Вінницька

24100

Весняне

Чернівецький

Вінницька

24100

Йосипівка

Чернівецький

Вінницька

24100

Ромашка

Чернівецький

Вінницька

24100

Скорячий яр,селище

Чернівецький

Вінницька

24100

Чернівці

Чернівецький

Вінницька

24106

Мазурівка

Чернівецький

Вінницька

24110

Біляни

Чернівецький

Вінницька

24111

Березівка

Чернівецький

Вінницька

24111

Лужок

Чернівецький

Вінницька

24112

Вишневе

Чернівецький

Вінницька

24112

Гонтівка

Чернівецький

Вінницька

24112

Дубина

Чернівецький

Вінницька

24112

Камінське

Чернівецький

Вінницька

24112

Котлубаївка

Чернівецький

Вінницька

24113

Шендерівка

Чернівецький

Вінницька

24114

Лозове

Чернівецький

Вінницька

24114

Скалопіль

Чернівецький

Вінницька

24120

Володіївці

Чернівецький

Вінницька

24121

Пелинівка

Чернівецький

Вінницька

24122

Саїнка

Чернівецький

Вінницька

24123

Борівка

Чернівецький

Вінницька

24123

Степок,селище

Чернівецький

Вінницька

24123

Трактове,селище

Чернівецький

Вінницька

24124

Вазлуївка

Чернівецький

Вінницька

24124

Грабовець

Чернівецький

Вінницька

24124

Сокіл

Чернівецький

Вінницька

24124

Туліїв,селище

Чернівецький

Вінницька

24130

Вила-Ярузькі

Чернівецький

Вінницька

24130

Коси

Чернівецький

Вінницька

24130

Коси

Чернівецький

Вінницька

24130

Світле

Чернівецький

Вінницька

24130

Ясне,селище

Чернівецький

Вінницька

24131

Букатинка

Чернівецький

Вінницька

24132

Бабчинці

Чернівецький

Вінницька

24132

Гамулівка

Чернівецький

Вінницька

24132

Майорщина

Чернівецький

Вінницька

24132

Нове життя

Чернівецький

Вінницька

24133

Моївка

Чернівецький

Вінницька

24133

Степне,селище

Чернівецький

Вінницька

24141

Вівчарня

Чернівецький

Вінницька

24200

Горишківське, селище

Томашпільський

Вінницька

Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter